


IKEA FÖRBÄTTRA(005.678.42), маскувальна панель, глянсовий білий
1 561 ₴
1 389,29 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.678.42
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Глянцеві поверхні підходять всім – від мінімаліста до шаленої родини з дітьми. Волога і нерівності не є проблемою, і навіть якщо помітні плями, їх можна прибрати так само швидко, як вони з'явилися.
Для створення однорідного ефекту виберіть накладну панель з тим самим оздобленням, що й двері, або оберіть її на свій смак.
Фольга забезпечує гладку та практичну поверхню, стійку до вологи та бруду, її легко утримувати в чистоті.
Гарантія 25 років. Будь ласка, ознайомтеся з умовами гарантійного обслуговування у гарантійній брошурі.
Прикріпіть заглушку до бокової сторони останньої шафи в рядку.
Підходить для серії кухонних меблів МЕТОД.
ДСП
Пластикова фольга (мінімум 70% перероблена)
Пластикова фольга
Пластикова кромка
Протріть чистою сухою тканиною.
Протріть м'якою тканиною, змоченою водою та м'яким засобом для миття посуду або при необхідності милом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота | 86.0 см см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Товщина | 1.2 см |
| Ширина | 39.0 см см |
- Ціна: 1 389,29 ₴


