Міцний вішак для одягу з регульованим стрижнем (160-200 см) є ідеальним рішенням для гардероба, спальні або білизни. Суцільна сталева конструкція з трубами завтовшки 1 мм і колесами PP забезпечує вантажність до 150 кг — вона може легко нести шари, куртки та інший важкий одяг. Завдяки 4 колесам обертання 360° (зокрема 2 із замком) його легко переміщатися й встановити куди завгодно. Дві нижні стрижні слугують практичною полицею для взуття, сумочок, коробок або кошик. Просте збирання та здатність швидко демонтувати цю підставку не тільки функціональною, але й зручною для зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 0194343283913 |
| Антиславитні властивості | Да |
| Ваги | 6,2 кг |
| Гарантія виробника | 24 місяці |
| Заканчувати | мат |
| Кількість пакетів | 1 |
| Кількість полиць | 1 |
| Короткий опис | Чорний телескопічний гардероб зі сталі, з палицею в одяг і нижньою полицею для взуття та сумок, ідеально підходить для спальні, коридору та пральні |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | PP Сталь |
| Номер SKU | HSR175B01 |
| Загальна висота | 165 см |
| Загальна глибина | 45 см |
| Загальна ширина | 200 см |
| Відтінки | чорний |
| Продюсер | Songmics |
| Склад — є продукт | Да |
| Стиль | Сучасний лофт |
| Країна походження | Китай |
| Доля | інтер'єр |
| Встановлення | Інструкції встановлення прикріплені до продукту. |
| Стійкість до вологості | Немає |
| Форма | прямокутний |
| Цільова група | універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 050 ₴









