

IKEA NÄMMARÖ(294.912.29), контейнер для зберігання та екран, зовнішня/світло-коричнева пляма
12 106 ₴
10 774,34 ₴
- Під замовлення
- Код: 294.912.29
Відправка з 07 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Створіть затишок у вітальні просто неба з серією NÄMMARÖ. Тут є все необхідне для моментів відпочинку, довгих вечерь і веселих літніх вечірок, незалежно від того, чи є у вас балкон, тераса чи сад.
Меблі виготовлені з акації, природно міцної та твердої деревини твердих порід завдяки високій щільності волокон.
Перегородка NÄMMARÖ дасть у вас більше приватності в саду чи на терасі.
Екран стоїть окремо і може використовуватися як опора для різних в'юнких рослин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Контейнер |
| Матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 140 см см |
| Глибина | 68 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Розмір | Великий |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 80 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 774,34 ₴


