IKEA CIKLID(605.592.74), миска з кришкою, набір із 3 шт.
2 585 ₴
2 300,65 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.592.74
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Використовуйте ці три миски з кришками для приготування, подачі та зберігання всього: від закусок та салатів до соусів. Ідеально підходить, якщо ви хочете швидко подати їжу на стіл – для повсякденного харчування та вечірок.
Закуски, обід, салати або рештки їжі. Ці міцні миски різних розмірів з кришками мають безліч застосувань: ідеально підходять для офісу, пікніка або невеликих страв для вечірки.
У тебе залишилося щось від вечері? У цих трьох мисках із кришками їжа надовго залишиться свіжою.
Підходить для зберігання продуктів і залишків у холодильнику або шафі, а кришка, що щільно закривається, збереже продукти свіжими.
Мірні чашки, що вигравірують на внутрішній стороні чаші, полегшують відмірювання потрібної кількості - це дуже корисно при випіканні хліба або приготуванні їжі.
Щільна кришка запобігає проливанню та захищає вміст від низьких температур, що робить виріб ідеальним для перенесення продуктів та зберігання залишків їжі.
Чаші займають мало місця у шафі, оскільки вони бувають різних розмірів і можуть зберігатися одна всередині іншої.
Виготовлений з нержавіючої сталі – міцний та простий у догляді.
У комплект входять: 1 миска (1 л), 1 миска (2 л) та 1 миска (3 л), кожна з кришкою.
нержавіюча сталь
Гумка
Можна мити в посудомийній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 7.5 л |
| Вага нетто | 1.32 кг |
| Ваги. | 1.49 кг |
| Висота | 13 см см |
| Властивості | Можна мити в посудомийній машині |
| Довжина: | 24 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Сервірувальна миска, чаша |
| Ширина | 24 см см |
- Ціна: 2 300,65 ₴











