IKEA IVAR(594.034.72), книжкова шафа з дверцятами, сосна
27 294 ₴
24 291,66 ₴
- Під замовлення
- Код: 594.034.72
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Дверцята кріпляться прямо на стійки стелажу — розумний спосіб швидко створити закритий простір для зберігання та новий зовнішній вигляд.
Ви можете легко замінити бамбукове обплетення у двері власним витвором мистецтва або фотографією, яка вам подобається.
Ви можете надати шафі ще більш індивідуального вигляду, пофарбувавши його у свій улюблений колір.
Ви можете переставити полиці та відрегулювати відстань відповідно до ваших потреб.
Бамбук - це швидкозростаючий, міцний та натуральний матеріал, який надає комбінації зберігання IVAR теплий та яскравий вигляд.
Система зберігання ІВАР виготовлена з масиву сосни, отриманого з екологічно чистих джерел — відновлюваної природної сировини, яка з часом стає дедалі красивішою.
Масив сосни в системі зберігання ІВАР має природні варіації текстури, кольору та структури поверхні, які надають кожному предмету меблів унікального вигляду.
Необроблена масивна деревина - це міцний натуральний матеріал, який стане ще більш стійким і простим у догляді, якщо покрити поверхню олією або воском.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; Завжди використовуйте винты и саморезы (придбаються окремо), що підходять для стін вашого будинку.
Залежно від місцевих умов після використання їх можна розібрати на частини та відправити на переробку чи рекуперацію енергії.
Бокова частинаМасив сосни, Масив сосни
Масив сосни
сталь, оцинкована
Масив сосни
бамбук, прозорий лак
Витріть насухо чистою матерією
Плями можна видалити за допомогою наждакового паперу.
Витріть насухо чистою матерією
Плями можна видалити за допомогою наждакового паперу.
Для кращого догляду можна покрити олією, воском, лаком чи морилкою.
Витріть насухо чистою матерією
Цей предмет меблів необхідно прикріпити до стіни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 226 см см |
| Глибина | 30 см |
| Двері | Двері на петлях |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | тверда деревина |
| Ширина | 259 см см |
- Ціна: 24 291,66 ₴







