

IKEA SLÅNGRÅMAL(505.834.63), плед, світло -сірий
1 735 ₴
1 544,15 ₴
- Під замовлення
- Код: 505.834.63
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Чудова, густа плед з дивовижно м'якими щетиною з обох боків. Виготовлений з 100% переробленого поліестеру. Приємно тепло, коли ви його обертаєте. Він легко йде на диван з подушками в рівномірних кольорах та візерунках.
Матеріал, виготовлений із 100% переробленого поліестеру, легко доглядати, а його м'якість і кольори зберігаються навіть після багатьох промивань.
Посуд з флісу м'який для шкіри і його можна промивати в пральній машині.
Доступний у різних кольорах, які добре поєднуються з іншими випадками подушки.
100 % поліестер (100 % переробляється)
Вимийте максимум 40 ° С у пральній машині.
Не відбілюйте.
Можна висохнути в сушарці при низьких температурах (макс. 60 ° C).
Не прасуйте.
Не мийте хімічно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Довжина: | 200 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 150 см см |
- Ціна: 1 544,15 ₴


