


IKEA NÖSUND(204.048.87), стельова лампа, береза
5 186 ₴
4 615,54 ₴
- Під замовлення
- Код: 204.048.87
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Стельова лампа з матовою поверхнею та світлом, що проходить через зазори між зігнутою деревиною. Оригінальна прикраса, яка привертає увагу, і підходить як до залу,, кухні, або спальні.
Стельова лампа, світло якої поширюється між шматочками зігнутої деревини.
Він забезпечує приємне, небуйне світло завдяки поверхні Метта посередині стельової лампи.
Хороший вибір, якщо вам потрібне гарне освітлення на стелі.
Ликоби, що продаються окремо, IKEA рекомендує світлодіодна лампочка E27 Biała Ball (3 шт.)
Постійна установка.
Встановлений на обмотку.
Гвинти не включені до набору.
Якщо ви виберете інтелектуальну лампочку для своєї лампи, ви можете відрегулювати освітлення до своєї діяльності шляхом потемніння.
сталь
Шарувата паличка, березовий шпон
Полікарбонат
Витріть чистою сухою тканиною
Продукт має позначення СЕ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.1 кг |
| Висота | 13 см см |
| Діаметр плафона | 44 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Макс. | 48 Ватт |
| Матеріал | Дерев'яний шпон |
| Тип | Загальне освітлення |
- Ціна: 4 615,54 ₴


