

IKEA NÄMMARÖ(695.752.55), Таблиця+4 стільці з повітрям, зовні, світло -коричневий/куддарна світло -сірий -рог
28 500 ₴
25 365 ₴
- Під замовлення
- Код: 695.752.55
Відправка з 07 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл, садПодушка крісла, сад
TOP/ FRAMEM DOLNA/ NOGA/ SZYNA Górna/ Szyna Dolna:
Тверда акація, акрилова пляма
Навантаження -несуча рейка:
Стілець з підлокітниками, садТверда акація, акрилова пляма, тверда акація, акрилова пляма
Тверда акація, акрилова пляма
Подушка/ тканина:
100% поліестер (хв. 90% переробляється)
Наповнення:
поліуретанова піна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 31 кг |
| Висота столу | 75 см |
| Висота стільця | 78 см |
| Глибина крісла | 62 см |
| Довжина столу | 140 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина крісла | 56 см |
| Ширина стола | 75 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 365 ₴


