IKEA NÄMMARÖ(895.752.16), садове крісло, світло -коричневий/куддарна світло -сірий -рог
7 978 ₴
7 100,42 ₴
- Під замовлення
- Код: 895.752.16
Відправка з 07 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Розділ Сяд модульного дивана, OgreСидіння/ szyna/ noga:
Тверда акація, акрилова пляма
Górna szyna/ dolna szyna:
Модульний диван назад, зовнішнійТверда акація, акрилова пляма, тверда акація, акрилова пляма
Тверда акація, акрилова пляма
Тканина/ наволочка:
100% поліестер (хв. 90% переробляється)
Підкладка/ кришка, дно:
100% поліпропілен
Наповнення:
100% поліестер (хв. 80% переробляється)
Наповнення, ядро:
Підтримуюча подушка, зовніполіуретанова піна
Подушка/ тканина:
100% поліестер (хв. 90% переробляється)
Наповнення:
поліуретанова піна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 80 см см |
| Висота сидіння | 38 см |
| Глибина | 74 см |
| Глибина сидіння | 57 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Перевірено на | 110 кг |
| Ширина | 63 см см |
| Ширина сидіння | 63 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 100,42 ₴


