IKEA NÄMMARÖ(595.793.10), Модульний диван з 3-х осіб, зовнішній, Зброя світло -коричневої плями
20 148 ₴
17 931,72 ₴
- Під замовлення
- Код: 595.793.10
Відправка з 07 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Розділ Сяд модульного дивана, OgreСидіння/ szyna/ noga:
Тверда акація, акрилова пляма
Górna szyna/ dolna szyna:
Модульний диван назад, зовнішнійТверда акація, акрилова пляма, тверда акація, акрилова пляма
Тверда акація, акрилова пляма
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | Модульні дивани |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 74 см |
| Вага | 12 кг |
| Висота сидіння | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 86 см см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Перевірено на | 110 кг |
| Ширина | 210 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 931,72 ₴


