IKEA KORALLVIPPA(705.993.16), контейнер, що міститься для сухих, 6 шт., прозорий
867 ₴
771,63 ₴
- Під замовлення
- Код: 705.993.16
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Контейнери, які допоможуть вам зберігати сухі харчові продукти. Герметичні кришки легко видалити завдяки кнопці вентиляції. Більше смаку, менше витрачає!
Контейнери з сухими продуктами з герметичними кришками, які довше зупиняють аромати та аромати їжі, обмежуючи кількість витраченої їжі вдома.
Кришки відповідають найвищим рівням герметичності, і в той же час можна легко видалити завдяки кнопці кровотечі, яка вивільняє повітря при натисканні.
Контейнери добре лежать в руці, а легкий матеріал і закруглені кути полегшують налити вміст, не розсіюючи.
Ви можете встановити один один на одного, економлячи місце.
У наборі: 2 контейнери з кришками (0,5 л, 10 × 10 × 10 см), 2 контейнери з кришками (0,9 л, 10 × 10 × 19 см), 1 контейнер з кришкою (1 л, 19 × 10 × 10 × 10 см) та 1 контейнер з кришкою (2 л, 19 × 10 × 19 см).
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Полістирол - акриловий пластик
Поліпропіленовий матеріал
Силіконова гума
Ви можете мити в посудомийній машині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 8.4 л |
| Вага нетто | 0.98 кг |
| Ваги. | 1.13 кг |
| Висота | 20 см см |
| Довжина: | 21 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 20 см см |
- Ціна: 771,63 ₴







