IKEA BENGTA(106.021.66), Постійна завіса, 1 шт., на стрічці/зеленому
1 024 ₴
911,36 ₴
- Під замовлення
- Код: 106.021.66
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Широкі незрозумілі штори в зеленому кольорі з приємним до сенсорного рахунку. Поліестер, що переробляє світло, обережно падає, зберігаючи свій свіжий догляд після миття. Виріжте на потрібну довжину і повісити - тканина не подрібнює.
Тканина ефективно блокує легкий доступ, а світлові відбиття не з’являються на телевізорі та моніторах. Він забезпечує повну конфіденційність - ззовні ви не можете бачити фігури чи світла, а прохід між днем і ноччю непомітний.
Це ідеальне рішення для людей з надмірною чутливістю до світла під час сну або протягом дня.
Влітку жалюзі ізолюють інтер’єр від спеки, а взимку захищають їх від втрати тепла. Ізоляція буде більш ефективною, якщо ви монтуєте сліпу у віконні поглиблення, або принаймні якомога ближче до вікна.
Тканину, виготовлену з переробленого поліестеру, легко доглядати, а його кольори зберігаються навіть після багатьох промивань.
Штори з стрічкою дозволяють повісити штори безпосередньо на палицю тунелем або закладками. Ви також можете повісити штори на барі з жабами та гачками.
Завісу можна вирізати до потрібної довжини. Вам не потрібно ставити або обрізати - ламінований матеріал не подрібнювати.
Довжина 300 см дозволяє повісити штори на стелі, створюючи елегантний ефект високої квартири. Ви також можете повісити їх на вікно і дозволити їм вільно падати на підлогу.
Завіса, 1 шт.
Ламінована тканина не проходить світла. Переконайтесь, що завіса покриває все вікно, і, якщо можливо, виберіть кріплення короткою (6 см) рукою, щоб світло не падало через прогалини.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
100% поліестер (хв. 90% переробляється)
100 % поліуретан
Промивання в пральній машині при максимальній температурі 30 ° С, нормальна програма.
Не відбілюйте.
Не висушіть у барабанній сушарці.
Покращити при температурі макс. 110 ° С.
Ми рекомендуємо праску для пари.
Не мийте хімічно.
Привертати лише зверху.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Ваги. | 0.78 кг |
| Візерунок | Суцільний колір |
| Довжина: | 300 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Перероблений поліестер |
| Поверхня | 6.30 м2 |
| Світлофільтруючі властивості | Затемнення |
| Тип | Шторна стрічка |
| Ширина | 210 см см |
- Ціна: 911,36 ₴








