IKEA SMÅGÖRA(105.979.52), Скресливий стіл/стійка, білий
4 666 ₴
4 152,74 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.979.52
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Коли ми створили традиційну серію Smågör, ми зосередилися на безпеці. Тому всі поверхні ліжечка, зміна столу та гардеробу є нетоксичними, а всі краї та кути трохи округлі.
Зручна висота, необхідна для прокрутки дитини.
Практична полиця у ваших пальцях - ви завжди можете тримати дитину однією рукою, коли ви дотягнетесь до чогось.
Коли дитина старша, ви можете легко повернути стіл на місткість полиці.
Для дітей вагою до 15 кг.
Ми рекомендуємо використовувати килимок прокрутки з товщиною 2 см та розмірами, що відповідають таблиці змін. Розташуйте килимок прокрутки посередині поверхні для прокрутки.
Різні типи стін потребують різних типів кріплення. Прикріплені гвинти призначені для дерев’яних матеріалів, а дюбелі призначені для штукатурки, цементу або каменю. Дотримуйтесь інструкцій щодо стін у вашому домі.
Ви можете доповнити подушечкою для догляду за дитиною Skötsam.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
ДСП, меламінова фольга
Волоконна, акрилова фарба
Витріть тканиною, змоченою делікатним очисним засобом.
Витріть чистою сухою тканиною.
Ніколи не залишайте дитину без нагляду на змінному столі.
Меблі повинні бути встановлені на стіну за допомогою прикріплених захисних кріплень, щоб запобігти обгананню, якщо дитина почне підніматися або повісити на неї.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28 кг |
| Висота книжкової шафи | 90 см |
| Глибина книжкової шафи | 40 см |
| Зміна глибини столу | 81 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Ширина | 60 см см |
| висота пеленального столика | 103 см |
- Ціна: 4 152,74 ₴







