


IKEA KUGGIS(895.967.61), контейнер з кришкою, світло -сірий
1 388 ₴
1 235,32 ₴
- Під замовлення
- Код: 895.967.61
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Велика коробка настільки простора, що вміщує ігрові консолі та хобі -аксесуари. Якщо ви також хочете організувати менші речі в одній коробці, просто додайте ідеально пристосовану вставку Kuggis.
Ідеально підходить для художніх предметів, аксесуарів для ігор або інших великих предметів.
Підходить до звіра полиці, глибиною 40 см та іншими поличками з полками з глибиною не менше 37 см.
Легко підняти та перенести завдяки ручках з обох боків коробки.
Коробку можна зручно схопити і витягнути навіть з неглибокої полиці, завдяки додатковій ручці.
Якщо ви хочете зберігати як менші, так і більші предмети в контейнері, додайте Kuggis продані окремо.
Коробки можуть бути зручно встановлені один на одного, оскільки вони відповідають.
Не підходить для контакту з їжею.
Щоб уникнути ризику перекидання, ми рекомендуємо встановити один поверх іншого на максимальну висоту 90 см. Завжди зберігайте більш важкі речі внизу.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Матеріал домашніх тварин (хв. 50% перероблений)
Витріть чистою, вологою тканиною.
Витріть чистою сухою тканиною.
Витріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Контейнер |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Світло-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 21 см см |
| Глибина | 54 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Розмір | Посередній |
| Ширина | 37 см см |
- Ціна: 1 235,32 ₴


