


IKEA KUGGIS(605.991.52), контейнер, світло -сірий
347 ₴
308,83 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.991.52
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Цей контейнер - це практичне місце для зберігання офісних аксесуарів або мультимедійних пристосувань. Купуйте кришку, якщо ви хочете захистити збережені предмети від пилу або покласти кілька контейнерів один на одного.
Коробки та обкладинки серії Kuggis доступні в декількох кольорах та розмірах - поєднуйте їх вільно, адаптуючись до ваших уподобань, наявного місця та потреб.
Організоване зберігання офісних матеріалів, косметики та інших дрібних предметів.
Якщо ви хочете захистити свої речі від пилу та бруду, ви можете доповнити кришкою Куггіса, що продається окремо.
Контейнери можна розмістити один на одного після додавання кришок, що продаються окремо.
Підходить до полиці Біллі та інших полиць із полками не менше 18 см глибиною.
Виготовлений з міцного, частково обробленого пластику - він є частиною серії Kuggis, в якій всі розміри відповідають.
Ви також можете користуватися у ванних кімнатах та інших вологих кімнатах.
Ви можете доповнити кришкою Kuggis 18 × 26 см.
Кришка коробки продається окремо.
Його також можна використовувати у ванній кімнаті.
Не підходить для контакту з їжею.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Матеріал домашніх тварин (хв. 50% перероблений)
Витріть, щоб очистити м’якою тканиною, просоченою у воді, а при необхідності легкий пральний агент або мило.
Витріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Контейнер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15 см см |
| Властивості | Можна складати один на одного |
| Довжина: | 26 см |
| Зберігання для | Офісне приладдя, Дрібні аксесуари, Мистецтво та хобі, Книги, журнали та ігри |
| Країна-виробник | Польща |
| Обсяг | 5.5 л |
| Розмір | Маленький |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 18 см см |
- Ціна: 308,83 ₴


