



IKEA KUGGIS(405.991.48), контейнер, світло -сірий
607 ₴
540,23 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.991.48
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Цей контейнер - це практичне місце для зберігання документів, гаджетів та аксесуарів для хобі. Купуйте кришку, якщо ви хочете захистити збережені предмети від пилу або покласти кілька контейнерів один на одного.
Коробки та обкладинки серії Kuggis доступні в декількох кольорах та розмірах - поєднуйте їх вільно, адаптуючись до ваших уподобань, наявного місця та потреб.
Якщо ви хочете захистити свої речі від пилу та бруду, ви можете доповнити кришкою Куггіса, що продається окремо.
Правильний розмір для всього, від предметів хобі до мультимедійних гаджетів та робочих аксесуарів.
Контейнери можна розмістити один на одного після додавання кришок, що продаються окремо.
Виготовлений з міцного, частково обробленого пластику - він є частиною серії Kuggis, в якій всі розміри відповідають.
Ідеально підходить для полиць Біллі (глибина 28 см) та системи зберігання звір (глибина 40 см).
Ви можете доповнити кришкою Kuggis 26 × 35 см.
Кришка коробки продається окремо.
Щоб уникнути ризику перекидання, ми рекомендуємо встановити один поверх іншого на максимальну висоту 90 см. Завжди зберігайте більш важкі речі внизу.
Його також можна використовувати у ванній кімнаті.
Не підходить для контакту з їжею.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Матеріал домашніх тварин (хв. 50% перероблений)
Витріть, щоб очистити м’якою тканиною, просоченою у воді, а при необхідності легкий пральний агент або мило.
Витріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Контейнер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 15 см см |
| Властивості | Можна складати один на одного |
| Глибина | 35 см |
| Зберігання для | Офісне приладдя, Дрібні аксесуари, Мистецтво та хобі, Книги, журнали та ігри |
| Країна-виробник | Польща |
| Розмір | Посередній |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 26 см см |
- Ціна: 540,23 ₴


