IKEA METOD(495.862.93), настінна шафа, Білий/Калларп темно -сірий -зелений глянцевий
3 556 ₴
3 164,84 ₴
- Під замовлення
- Код: 495.862.93
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Двері можна встановити праворуч або зліва.
Суцільне житлове будівництво; товщина 18 мм
Петлі з знімками дозволяють встановлювати двері без гвинтів, а також полегшити зняття дверей чистки.
Гарантія 25 років. Ознайомтеся з умовами гарантійної брошури.
Файл з ніг та плінтус продається окремо.
Різні типи стін потребують різних типів кріплення; Завжди використовуйте гвинти та гвинти (для купівлі окремо), придатні для стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини шарніра.
Доповнити ручкою або ручкою.
Він повинен бути доповнений рейкою для призупинених методів у випадку встановлення шафи на стіні.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
ДверимаБухт
Пластикова фольга (хв. 50% перероблена)
Пластиковий край, пластиковий край
ДСП, меламінова фольга, пластиковий край
Волоконна, акрилова фарба
сталь, нікелеве покриття
Витріть зволоженою водою водою або делікатною рідиною промивання.
Витріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 40.0 см см |
| Глибина | 38.6 см |
| Колір | сірий, блакитний |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Настінна шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Ширина | 60.0 см см |
- Ціна: 3 164,84 ₴


