
IKEA KUGGIS(095.967.60), контейнер з кришкою, світло -сірий
227 ₴
202,03 ₴
- Під замовлення
- Код: 095.967.60
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Найменша коробка Kuggis ідеально підходить для менших гаджетів, кабелів або олівців. Вічний дизайн з делікатними формами допомагає організувати всі дрібниці, які легко зникли б.
Це допоможе організувати дрібнички, які зазвичай загубиться, і це буде добре виглядати як на полиці, так і на ванній шафі.
Підходить шафи та рамки з efnet Series з глибиною 15 см та іншими меблями для зберігання з полицями з глибиною не менше 13 см.
Ви також можете користуватися у ванних кімнатах та інших вологих кімнатах.
Коробки можуть бути зручно встановлені один на одного, оскільки вони відповідають.
Не підходить для контакту з їжею.
Щоб уникнути ризику перекидання, ми рекомендуємо встановити один поверх іншого на максимальну висоту 90 см. Завжди зберігайте більш важкі речі внизу.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Матеріал домашніх тварин (хв. 50% перероблений)
Витріть чистою, вологою тканиною.
Витріть чистою сухою тканиною.
Витріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Контейнер |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Світло-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 8 см см |
| Глибина | 18 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Розмір | Маленький |
| Ширина | 13 см см |
- Ціна: 202,03 ₴


