
IKEA KUGGIS(295.967.64), контейнер з кришкою, світло -сірий
434 ₴
386,26 ₴
- Під замовлення
- Код: 295.967.64
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Цей контейнер - це практичне місце для зберігання офісних аксесуарів або мультимедійних пристосувань. Кришка захищає збережені предмети від пилу, а також дозволяє встановлювати контейнери один на одного.
Це допоможе зберегти все організовано, від ручок та офісних матеріалів, до флеш -накопичувачів та зарядних пристроїв.
Підходить до полиці Біллі та інших полиць із полками не менше 18 см глибиною.
Коробки можуть бути зручно встановлені один на одного, оскільки вони відповідають.
Ви також можете користуватися у ванних кімнатах та інших вологих кімнатах.
Не підходить для контакту з їжею.
Щоб уникнути ризику перекидання, ми рекомендуємо встановити один поверх іншого на максимальну висоту 90 см. Завжди зберігайте більш важкі речі внизу.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Матеріал домашніх тварин (хв. 50% перероблений)
Витріть чистою, вологою тканиною.
Витріть чистою сухою тканиною.
Витріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Контейнер |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Світло-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 8 см см |
| Глибина | 26 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Розмір | Маленький |
| Ширина | 18 см см |
- Ціна: 386,26 ₴


