


IKEA SLÄKT(996.120.39), рамка, з заголовком/віслевим бежевим
12 123 ₴
10 789,47 ₴
- Під замовлення
- Код: 996.120.39
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Ведучий підголівник надає ліжку затишний персонаж.
Ранки розташовані для забезпечення належної підтримки матраца пружини та піни.
Трохи зігнуті, еластичні планки адаптуються до ваги тіла і створюють гнучку підтримку для матраца.
Вам не потрібно турбуватися про гострі краї, тому що куточки закруглені.
Щоб отримати додаткову поверхню для сну та зберігання, рамка ліжка може бути підключена до нижнього ліжка з ліжком Släkt з місця для зберігання.
Максимальне навантаження означає статичну вагу, іншими словами, це навантаження, яке ліжко витримує, коли ви лежите на ньому або сидите.
Матрац і постільна білизна продаються окремо.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
РамкаДСП, ДСП, волоконнабор, пластиковий край, акрилова фарба, акрилова фарба, паперова фольга
Волоконна щит, стрічка, наповнення з паперу стільниковою конструкцією (100% переробленої), пластиковим краєм, акриловою фарбою
Приклеєний приклеєний шпон, березовий шпон, липке покриття липкої смоли
100 % поліестер
100% поліестер (хв. 90% переробляється)
ДСП, Меламіновий ламінат з високим вмістом, пластиковий край
100 % поліестер, 100 % поліпропілен
100% поліпропілен, фетер
Поліестер Вад
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 кг |
| Висота верху | 57 см |
| Висота під меблями | 36 см |
| Довжина: | 206 см |
| Довжина матраца | 200 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Ширина | 96 см см |
| Ширина матраца | 90 см |
- Ціна: 10 789,47 ₴


