
IKEA METOD(095.846.15), Кутовий шафа з каруселі, Biały/havstorp світло -сірий
13 502 ₴
12 016,78 ₴
- Під замовлення
- Код: 095.846.15
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Метод методів дає необмежені можливості розробити кухню мрії. У поєднанні з фронтами Havstorp у позачасовому світло -сірому кольорі ви отримаєте сучасний, простий вигляд, який є і нейтральним, і гармонійним.
Гарантія 25 років. Ознайомтеся з умовами гарантійної брошури.
Файл з ніг та плінтус продається окремо.
Він повинен бути доповнений рейкою для призупинених методів у випадку встановлення шафи на стіні.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
DRZ SZA NOR 2 PCВолоконна, акрилова фарба
сталеве, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ацетальний матеріал
сталь, оцинкована
Поліамідний матеріал
сталь
ДСП, меламінова фольга, пластиковий край
Поліетиленовий матеріал
ДСП, меламінова фольга, пластиковий край
Волоконна, пресована акрилова фарба
сталь, нікелеве покриття
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см см |
| Властивості | З каруселлю |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 87.5 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Нижній шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Ширина | 87.5 см см |
- Ціна: 12 016,78 ₴


