

IKEA METOD(095.851.20), Кутовий шафа з висотою полиці, Білий/Форсбека Дуб
22 817 ₴
20 307,13 ₴
- Під замовлення
- Код: 095.851.20
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Метод методів дає необмежені можливості розробити кухню мрії. У поєднанні з фронтами Forsback у дубовому шпоні з кордоном та зачарованими краями ви отримаєте класичний вигляд, підкреслений деревним теплом.
Він максимально використовує кутовий простір і полегшує огляд та доступ до вмісту шафи завдяки обертову частину витягування з 2 поличками.
Ідеально підходить для зберігання горщиків, страв та сухої їжі.
Двері можна встановити праворуч або зліва.
Суцільне житлове будівництво; товщина 18 мм
Петлі з знімками дозволяють встановлювати двері без гвинтів, а також полегшити зняття дверей чистки.
Гарантія 25 років. Ознайомтеся з умовами гарантійної брошури.
Різні типи стін потребують різних типів кріплення; Завжди використовуйте гвинти та гвинти (для купівлі окремо), придатні для стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини шарніра.
Файл з ніг та плінтус продається окремо.
Доповнити ручкою або ручкою.
Він повинен бути доповнений рейкою для призупинених методів у випадку встановлення шафи на стіні.
Використовуйте білий наповнюючий елемент, включений до набору, якщо розміщувати комод під прямим кутом відносно кутової шафи. Елемент наповнення також може бути покритий шматочком оздоблювальної панелі для повного пристосування до кухонних дверей.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
ДверимаВолоконна дошка, дубовий шпон, дубовий шпон, пластиковий край, пофарбований акриловий лак
Волоконношкірий шпон, дубовий шпон, фарбований акриловий лак
ДСП, меламінова фольга, пластиковий край
Волоконна, акрилова фарба
сталеве, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ацетальний матеріал
ДСП, меламінова фольга, пластиковий край
сталь, оцинкована
ацетальний матеріал, фтор -матеріал
сталь, нікелеве покриття
Витріть зволоженою водою водою або делікатною рідиною промивання.
Витріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см см |
| Властивості | з висувною шафою |
| Глибина | 67.5 см |
| Колір | бежевий, коричневий |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дуб |
| Тип | Нижній шафа |
| Фронт | З рамою |
| Ширина | 127.5 см см |
- Ціна: 20 307,13 ₴


