IKEA METOD(695.846.41), Кутовий шафа з каруселі, білий/Voxtorp Gloss/White
14 135 ₴
12 580,15 ₴
- Під замовлення
- Код: 695.846.41
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Метод методів дає необмежені можливості розробити кухню мрії. У поєднанні з білими фронтами Voxtorp з високим блиском з інтегрованими ручками ви отримаєте сучасний і просторий вигляд.
Полиці можна перемістити вертикально і повернути, щоб полегшити доступ до предметів.
Ідеально підходить для зберігання горщиків, страв та сухої їжі.
Суцільне житлове будівництво; товщина 18 мм
Гарантія 25 років. Ознайомтеся з умовами гарантійної брошури.
Він повинен бути доповнений рейкою для призупинених методів у випадку встановлення шафи на стіні.
Різні типи стін потребують різних типів кріплення; Завжди використовуйте гвинти та гвинти (для купівлі окремо), придатні для стін у вашому домі.
Файл з ніг та плінтус продається окремо.
Двері відкриваються зліва направо, якщо петлі встановлені праворуч.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
DRZ SZA NOR 2 PCВолоконна дошка
Пластикова фольга (хв. 70% перероблена)
меламінна фольга
Пластиковий край
сталеве, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ацетальний матеріал
сталь, оцинкована
Поліамідний матеріал
сталь
ДСП, меламінова фольга, пластиковий край
Поліетиленовий матеріал
ДСП, меламінова фольга, пластиковий край
Волоконна, пресована акрилова фарба
сталь, нікелеве покриття
Витріть зволоженою водою водою або делікатною рідиною промивання.
Витріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см см |
| Властивості | З каруселлю |
| Глибина | 89.6 см |
| Корпус, глиб | 87.5 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Нижній шафа |
| Фронт | Інтегровані ручки, Тарілка |
| Ширина | 87.5 см см |
- Ціна: 12 580,15 ₴


