

IKEA UTRUSTA(205.967.87), Карусель кутового стоячого шафи, сірий
5 203 ₴
4 630,67 ₴
- Під замовлення
- Код: 205.967.87
Відправка з 07 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Він швидко і легко встановлений і демонтується.
Гарантія 25 років. Ознайомтеся з умовами гарантійної брошури.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Дно/ закриття/ ручка/ notrans/ tube/ рейка:
сталеве, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Коло:
ацетальний матеріал
Заклепка:
сталь, оцинкована
Бігун:
Поліамідний матеріал
Печатка:
сталь
Полиця:
ДСП, меламінова фольга, пластиковий край
Замок:
Поліетиленовий матеріал
Витріть тканиною, змоченою делікатним очисним засобом.
Витріть чистою сухою тканиною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Діаметр | 79.0 см |
| Корпус, глиб | 88.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Навантаження на полицю | 20 кг |
| Тип | Карусель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 630,67 ₴


