



IKEA LÅDMAKARE(696.134.22), стовп, з поличками/імітом. дуб
11 273 ₴
10 032,97 ₴
- Під замовлення
- Код: 696.134.22
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Бічні та середні панелі мають виріз для спідниці.
Полиці мають трохи меншу глибину, ніж бічні та середні панелі, щоб можна було дотримуватися кабелів.
Відсутність задньої панелі дозволяє відображати стіну - будь то пофарбований у прекрасний колір, або покритий шпалерами з цікавим малюнком.
Слід прикріпити до стіни. Різні типи стін потребують різних кріплень. Використовуйте кріплення, придатні для стін у вашому домі - продаються окремо.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Середня панельДСП та волоконна дошка з наповненням стільника (100% переробленого паперу), паперова фольга, пластиковий край
ДСП та волоконна дошка з наповненням стільника (100% переробленого паперу), паперова фольга
Витріть тканиною, змоченою делікатним очисним засобом.
Витріть чистою сухою тканиною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 212.4 см см |
| Властивості | З полицями |
| Глибина | 35.0 см |
| Двері | З дверима |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Навантаження на полицю | 20 кг |
| Ширина | 159.4 см см |
| Основні | |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 10 032,97 ₴


