IKEA VIHALS(795.818.35), рамка, білий/luröy
10 389 ₴
9 246,21 ₴
- Під замовлення
- Код: 795.818.35
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Мінімалістичний дизайн без видимих кріплень підходить до більшості інтер'єрів.
Під рамкою ліжка ви можете комфортно пилососити, щоб він був там чистим.
Нижня русла Лурея з злегка зігнутими планками адаптується до ваги тіла і забезпечує адекватну підтримку, а відкрита конструкція дозволяє циркуляцію повітря, завдяки якому матрац залишається свіжим довше.
Ціна включає в себе нижню частину ліжка Luröy, яке упаковується окремо.
Зміцнення променя включеного.
Дно ліжка, виготовленого з дерев’яних рейок, матраца та постільної білизни, продається окремо.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
РамкаДСП, волоконнабор, акрилова фарба, акрилова фарба, пластиковий край
ДСП, волоконнабор, акрилова фарба, акрилова фарба, пластиковий край, наповнення з паперу з стільниковою конструкцією (100% вторинна)
Дерево в ламінованому шпоні
Приклеєний приклеєний шпон, березовий шпон, липке покриття липкої смоли
100 % поліестер
Витріть тканиною, змоченою делікатним очисним засобом.
Витріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 66 см см |
| Висота верху | 66 см |
| Висота під меблями | 26 см |
| Властивості | Голова ліжка |
| Довжина матраца | 200 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Ширина матраца | 140 см |
| Ширина підголівника | 146 см |
- Ціна: 9 246,21 ₴







