



IKEA NÄSINGE(205.875.37), Таблиця з місця зберігання, білий
15 592 ₴
13 876,88 ₴
- Під замовлення
- Код: 205.875.37
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Два складні, опущені вершини дозволяють регулювати розмір таблиці, від 2 до 4 місць, залежно від ваших потреб.
Рекомендується лише для використання в кімнаті.
Місце для 2-4 людей.
4 пластикові ноги кріпляться для захисту підлоги від малюнка.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
ДСП, волоконнабор, акрилова фарба, фіберна дошка, акрилова фарба, пластиковий край, фарба
міцна деревина, клей, волоконна дошка, акрилова фарба
ДСП, акрилова фарба, акрилова фарба, пластиковий край
Суцільна сосна, клей
Волоконна дошка, паперова фольга
ДСП, меламінова фольга, акрилова фарба, меламінна фольга, пластиковий край
Витріть тканиною, змоченою делікатним очисним засобом.
Витріть чистою сухою тканиною.
Щоб забезпечити більшу стабільність, знову затягніть гвинти приблизно через два тижні після складання та, якщо це необхідно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Тип | Шухляда |
| Матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75 см см |
| Властивості | Розсувний, З ящиком, з полицею, з місцем для зберігання |
| Довжина: | 104 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість місць | До 4 місць |
| Максимальна довжина | 159 см |
| Мінімальна довжина | 48 см |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 85 см см |
- Ціна: 13 876,88 ₴


