

IKEA NÄSINGE / NORDVIKEN(095.969.44), Стіл та 2 стільці, Таблиця з опущеним верхом/білим верхом
25 779 ₴
22 943,31 ₴
- Під замовлення
- Код: 095.969.44
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Два складні, опущені вершини дозволяють регулювати розмір таблиці, від 2 до 4 місць, залежно від ваших потреб.
Щоб отримати більш м'яке сидіння або надати кімнаті особистого персонажа, доповнюйте подушкою стільця у вибраному стилі та кольорі.
Рамка стільця виготовлена з твердого дерева, що є природним і міцним матеріалом.
4 пластикові ноги кріпляться для захисту підлоги від малюнка.
Рекомендується лише для використання в кімнаті.
Місце для 2-4 людей.
Залежно від місцевих умов, продукт може бути призначений для переробки або відновлення енергії після зносу.
Ви можете доповнити подушкою крісла Nordviken, що продається окремо.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Таблиця з місця зберіганняДСП, волоконнабор, акрилова фарба, фіберна дошка, акрилова фарба, пластиковий край, фарба
міцна деревина, клей, волоконна дошка, акрилова фарба
ДСП, акрилова фарба, акрилова фарба, пластиковий край
Суцільна сосна, клей
Волоконна дошка, паперова фольга
ДСП, меламінова фольга, акрилова фарба, меламінна фольга, пластиковий край
Літа сосна, пляма, безбарвний акриловий лак
Лежаний приклеєний шпон, буковий шпон, буковий шпон, закладений приклеєний шпон, пляма, безбарвний акриловий лак
Витріть тканиною, змоченою делікатним очисним засобом.
Витріть чистою сухою тканиною.
Щоб забезпечити більшу стабільність, знову затягніть гвинти приблизно через два тижні після складання та, якщо це необхідно.
Витріть чистою сухою тканиною.
Щоб забезпечити більшу стабільність, знову затягніть гвинти приблизно через два тижні після складання та, якщо це необхідно.
Голова було випробувано на домашнє використання та відповідає вимогам довговічності та безпеки, зазначених у стандартах: EN 12520 та EN 1022.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 75 см |
| Властивості | Розсувний, З ящиком, з полицею, з місцем для зберігання |
| Довжина столу | 104 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість місць | До 4 місць |
| Максимальна довжина столу | 159 см |
| Матеріал | Дерево (вмикаючи дошку), тверда деревина |
| Мінімальна довжина столу | 48 см |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина стола | 85 см |
- Ціна: 22 943,31 ₴


