
IKEA NÄSINGE / NORDVIKEN(396.026.32), Стіл та 4 стільці, білий/білий
32 632 ₴
29 042,48 ₴
- Під замовлення
- Код: 396.026.32
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
4 пластикові ноги кріпляться для захисту підлоги від малюнка.
Рекомендується лише для використання в кімнаті.
Місце для 4 людей.
Залежно від місцевих умов, продукт може бути призначений для переробки або відновлення енергії після зносу.
Ви можете доповнити подушкою крісла Nordviken, що продається окремо.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
СтілДСП, акрилова фарба, меламінова фольга, пластиковий край, фарба
міцна деревина, клей, акрилова фарба
Літа сосна, пляма, безбарвний акриловий лак
Лежаний приклеєний шпон, буковий шпон, буковий шпон, закладений приклеєний шпон, пляма, безбарвний акриловий лак
Витріть тканиною, змоченою делікатним очисним засобом.
Витріть чистою сухою тканиною.
Щоб забезпечити більшу стабільність, знову затягніть гвинти приблизно через два тижні після складання та, якщо це необхідно.
Витріть чистою сухою тканиною.
Щоб забезпечити більшу стабільність, знову затягніть гвинти приблизно через два тижні після складання та, якщо це необхідно.
Голова було випробувано на домашнє використання та відповідає вимогам довговічності та безпеки, зазначених у стандартах: EN 12520 та EN 1022.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 75 см |
| Висота стільця | 97 см |
| Глибина крісла | 54 см |
| Довжина столу | 130 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість місць | До 4 місць |
| Матеріал | Дерево (вмикаючи дошку), тверда деревина |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина крісла | 44 см |
| Ширина стола | 80 см |
- Ціна: 29 042,48 ₴


