

IKEA KNOXHULT(906.039.73), стояча шафа, двері+ящик, біла рамка
13 355 ₴
11 885,95 ₴
- Під замовлення
- Код: 906.039.73
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Малюнок ящика до 3/4 довжини забезпечує хороший огляд та простий доступ до вмісту.
Ламінований верх міцний і простий у обслуговуванні. Все, що вам потрібно, - це трохи занепокоєння, щоб зробити це новим протягом багатьох років.
Шафи та фронти завершені меламіновою фольгою, завдяки якій їх поверхня стійка до подряпин і легка для збереження чистоти.
Включає: шафа, плями, ящики, верх, ноги, плінтуси, полиці, петлі та фурнітура.
Ручки та ручки продаються окремо.
Обладнання, мийка, акумулятор та сифон продаються окремо.
Закріпіть до стіни, щоб забезпечити безпечну збірку. Різні стінові матеріали потребують різних видів кріплень. Використовуйте фурнітури, придатні для стін у вашому домі - продаються окремо.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
ДСП, меламінова фольга, пластиковий край
Волоконна дошка, волоконна дошка, пластикова фольга
ДСП, пластикова фольга
Волоконна, акрилова фарба
ДСП, ламінат, пластиковий край, папір
Витріть чистою сухою тканиною.
Витріть м’якою тканиною, змоченою у воді та миттям посудини, при необхідності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Властивості | З полицями, З ящиком |
| Глибина | 61.0 см |
| Довжина стільниці | 182.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Нижній шафа |
| Фронт | З рамою |
| Функція | До раковини, Для побутової техніки |
| Ширина | 180.0 см см |
- Ціна: 11 885,95 ₴


