
IKEA KLIPPAN(906.002.72), 2 -особистого покриття дивана, Tingetorp жовтий/білий/квітковий малюнок
3 452 ₴
3 072,28 ₴
- Під замовлення
- Код: 906.002.72
Відправка з 08 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
100% бавовна
Знімна обкладинка
Вимийте максимум 40 ° С у пральній машині.
Окремо
Не відбілюйте.
Не висушіть у барабанній сушарці.
Залізо, макс. 200 ° С.
Професійне сухе очищення в тетрахлорметані та вуглеводах, нормальний процес.
Сила цього покриття стирання була випробувана на 25 000 циклів. Накрийте силою 15000 циклів або вище, що підходить для меблів, які повинні витримувати щоденне використання вдома.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 8.9 л |
| Вага | 2.2 кг |
| Вага нетто | 1.90 кг |
| Ваги. | 2.19 кг |
| Висота | 4 см см |
| Довжина: | 57 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 37 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 072,28 ₴


