IKEA SÅGMÄSTARE(305.702.49), стовп, Світло -сірий -
4 319 ₴
3 843,91 ₴
- Під замовлення
- Код: 305.702.49
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Традиційний стиль та делікатні форми. Металева полиця Sågmästare має поранені ноги та закруглені кути, що надають йому привабливий вигляд. Встановіть коробки на полицях, щоб надати меблям унікальний персонаж.
Під ними стільки місця, що деякі наші великі контейнери там підійдуть, що дозволяє вам максимально використати місце для зберігання.
Регульовані ноги також забезпечують стабільність на нерівномірному поверсі.
Тільки для використання в кімнаті.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
сталеве, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Поліпропіленовий матеріал
Витріть тканиною, змоченою делікатним очисним засобом.
Витріть чистою сухою тканиною.
Меблі повинні бути прикріплені до стіни з прикріпленим застібком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 127.5 см см |
| Властивості | З полицями |
| Глибина | 36.2 см |
| Двері | Немає дверей |
| Завантаження на верхню панель | 15 кг |
| Країна-виробник | Польща |
| Навантаження на полицю | 15 кг |
| Ширина | 83.2 см см |
- Ціна: 3 843,91 ₴







