



IKEA HAMPFLOCKEL(006.064.38), протока та наволочка, темно -сірий
2 238 ₴
1 991,82 ₴
- Під замовлення
- Код: 006.064.38
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Виготовлений з 100% бавовни - натуральний і міцний матеріал, який при кожному промиваннях стає більш м'яким.
Бавовна - це м'який натуральний матеріал, який дихає, поглинає вологу і приємний на дотик.
Товсте переплетення перкалу робить тканину дуже міцною і стійкою до механізму. Він має матову поверхню, дивовижно шелест, м'який і прохолодний спати.
Приховані кнопки тримають ковдру на місці.
Кількість нитків: 94 нитки/см² або 240 ниток/дюйм².
Щільність означає кількість ниток на квадратний см або квадратну тканину. Чим більше число, тим щільніше сплетений матеріал.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
100% бавовна
Миття до 60 ° С у пральній машині звичайна програма.
Не відбілюйте.
Можна висохнути в барабанні сушарку, нормальну температуру (макс. 80 ° C).
Залізо, макс. 200 ° С.
Не мийте хімічно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість наволочок | 1 шт |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Ширина підодіяльника | 150 см |
| Щільність нитки: | 240/дюйм2 |
- Ціна: 1 991,82 ₴


