


IKEA NÄSINGE(705.874.98), Складна таблиця, темно -коричневий пофарбований/букове шпона
17 326 ₴
15 420,14 ₴
- Під замовлення
- Код: 705.874.98
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Цей стіл з 4 стільцями можна легко розширити для 6 осіб, використовуючи додатковий верх, що зберігається під стільницею.
Додаткове крило можна легко вставити для розширення столу, і його однаково легко видалити та приховувати під стільницею, коли гості йдуть додому.
Додатковий верх збільшує навіс на кожному кінці таблиці, створюючи широкий простір для двох додаткових людей на коротших кінцях.
Кожна таблиця унікальна, з відмінностями в конструкціях JAR та природних різновидів кольорів, які роблять чарівність дерева.
Рекомендується лише для використання в кімнаті.
Місце для 4-6 людей.
4 пластикові ноги кріпляться для захисту підлоги від малюнка.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
ДСП, волоконнабор, безбарвна акрилова лак, паперова фольга, букове шпон, пляма плями, безбарвний лак
ДСП, безбарвний акриловий лак, волоконнабор, паперова фольга, буковий шпон, пляма плями, безбарвний лак
міцна деревина, клей, пляма, безбарвний акриловий лак
тверда деревина, клей
Витріть тканиною, змоченою делікатним очисним засобом.
Витріть чистою сухою тканиною.
Щоб забезпечити більшу стабільність, знову затягніть гвинти приблизно через два тижні після складання та, якщо це необхідно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 75 см см |
| Властивості | Розсувний |
| Довжина: | 130 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість місць | До 6 місць |
| Максимальна довжина | 190 см |
| Матеріал | Дерево (вмикаючи дошку), Дерев'я' яній шпон, тверда деревина |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 80 см см |
- Ціна: 15 420,14 ₴


