


IKEA KNOXHULT(606.040.78), шафа, що стоїть з дверима та перерва, білий
6 591 ₴
5 865,99 ₴
- Під замовлення
- Код: 606.040.78
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Модульна кухня Knoxhult сприяє практичному та функціональному розвитку кухні, і в той же час не потребує такої кількості рішень. Стійка шафа має окреме місце для посудомийної машини, невеликого холодильника або пральної машини.
У стоячому кабінеті є окрема перерва, в якій ви можете розмістити побутову техніку або залишити його порожнім, щоб ви могли сидіти за стільницею з їжею. Шафа також може бути обладнана мийкою та кухонною батареєю.
Може бути встановлений на правій або лівій стороні шафи
Ламінований верх міцний і простий у обслуговуванні. Все, що вам потрібно, - це трохи занепокоєння, щоб зробити це новим протягом багатьох років.
Закріпіть до стіни, щоб забезпечити безпечну збірку. Різні стінові матеріали потребують різних видів кріплень. Використовуйте фурнітури, придатні для стін у вашому домі. Продається окремо.
Включає: шафа, плями, ящики, верх, ноги, плінтуси, полиці, петлі та фурнітура.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
ДСП, сильно компрометований ламінат меламіну, меламінований ламінат з високим вмістом, пластиковий край, папір
ДСП, меламінова фольга, пластиковий край
Волоконна, акрилова фарба
Витріть чистою сухою тканиною.
Витріть м’якою тканиною, змоченою у воді та миттям посудини, при необхідності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 91 см см |
| Властивості | з полицею |
| Глибина | 61 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Нижній шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Функція | До раковини, Для побутової техніки |
| Ширина | 120 см см |
- Ціна: 5 865,99 ₴


