



IKEA KNOXHULT(795.814.25), кухня, темно -сірий
21 956 ₴
19 540,84 ₴
- Під замовлення
- Код: 795.814.25
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Ламінований верх міцний і простий у обслуговуванні. Все, що вам потрібно, - це трохи занепокоєння, щоб зробити це новим протягом багатьох років.
Шафи та фронти завершені меламіновою фольгою, завдяки якій їх поверхня стійка до подряпин і легка для збереження чистоти.
Закріпіть до стіни, щоб забезпечити безпечну збірку. Різні стінові матеріали потребують різних видів кріплень. Використовуйте фурнітури, придатні для стін у вашому домі - продаються окремо.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Шафа, що стоїть з дверима та перерваДСП, сильно компрометований ламінат меламіну, меламінований ламінат з високим вмістом, пластиковий край, папір
ДСП, меламінова фольга, пластиковий край
Волоконна, акрилова фарба
ДСП, меламінова фольга, пластиковий край, пластиковий край
ДСП, пластикова фольга
Волоконна, акрилова фарба
ДСП, Ламінат меламіну з високою
ДСП, меламінова фольга, пластиковий край, пластиковий край
Волоконна, акрилова фарба
Витріть чистою сухою тканиною.
Витріть м’якою тканиною, змоченою у воді та миттям посудини, при необхідності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 220.0 см см |
| Висота підвісної шафи | 75 см |
| Висота стоячої шафи | 90 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Система, глибина | 61.0 см |
| Тип | В одну лінію |
| Фронт | Тарілка |
| Ширина | 220.0 см см |
- Ціна: 19 540,84 ₴


