IKEA PÅLYCKE(606.051.29), Кошик з кліпом, антрацит
434 ₴
386,26 ₴
- Під замовлення
- Код: 606.051.29
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
За допомогою цього підвісного кошика ви можете легко отримати додаткове місце для зберігання в шафі або під полицею для чашок або банок. Частина серії Pålycke, яка допомагає використовувати кожен сантиметр.
Ідеально підходить для використання більшої поверхні для зберігання в шафах та під поличками.
Це допомагає організувати та охопити банки зі спеціями, кавою та чаєм.
Легке вкладення до полиці - і видалення. Вам не потрібно свердлити.
Підходить до більшості полиць, оскільки кріпильні кліпи можуть згинати.
Правильна глибина, щоб забезпечити хороший огляд - навіть ті речі, що знаходяться з задньої частини кошика.
Він витримує навантаження до 2 кг.
Можна затягнути на полицях товщиною 16-20 мм.
Рекомендується лише для використання в кімнаті.
Ви можете поєднатись з іншими аксесуарами для зберігання кухні з серії Pålycke.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
сталь, порошкове покриття
Єва матеріал
Витріть тканиною, змоченою делікатним очисним засобом.
Витріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 14 см см |
| Довжина: | 36 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження | 2.00 кг |
| Розмір | Посередній |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 26 см см |
- Ціна: 386,26 ₴








