IKEA UTBJUDA(606.071.14), Обідня коробка сухі страви, світло -зелений
262 ₴
233,18 ₴
- Під замовлення
- Код: 606.071.14
Відправка з 08 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Містить: 1 вікно 0,2 л і 1 0,6 л коробки.
У контейнері для обіду ви не можете зберігати супи або рідини, оскільки він не щільно.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Поліпропіленовий матеріал
Можна використовувати в мікрохвильовці
Можна використовувати в холодильниках та морозильних камерах
Ви можете мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 9 см см |
| Довжина: | 17 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 12 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 233,18 ₴







