


IKEA KEJSARFISK(706.076.89), лоток, різнокольоровий візерунок
262 ₴
233,18 ₴
- Під замовлення
- Код: 706.076.89
Відправка з 08 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Високо-
Витріть чистою, вологою тканиною.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 2 см см |
| Довжина: | 37 см |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Ламінат |
| Ширина | 28 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 233,18 ₴


