



IKEA TILLAGD(206.059.61), Встановлено для подачі страв, 2 шт., латунний колір
1 041 ₴
926,49 ₴
- Під замовлення
- Код: 206.059.61
Відправка з 08 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Ніж:
нержавіюча сталь, нержавіюча сталь, металізована
Тісто плеча:
нержавіюча сталь, металізована
Ви можете мити в посудомийній машині.
Щоб полегшити прибирання художників та зменшити ризик іржі, ви завжди повинні промивати всі залишки їжі.
Перед першим використанням столові прибори слід промивати, промивати і висушити.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 1.1 л |
| Вага | 0.3 кг |
| Вага нетто | 0.21 кг |
| Ваги. | 0.25 кг |
| Висота | 3 см см |
| Довжина: | 35 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 13 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 926,49 ₴


