



IKEA VINTERROCKA(306.061.30), випічка, Сталевий niddz
434 ₴
386,26 ₴
- Під замовлення
- Код: 306.061.30
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Що може відповідати запаху та смаку свіжої випічки? Форма для випічки дозволить вам створити смачний хліб з ідеально підрум’яною шкірою. Перш ніж налити масу, змастіть форму жирним.
Ця форма підходить для випікання солодкого і сухого хліба.
Сталь рівномірно розподіляє тепло, завдяки якому хліб м’який і смачний всередині, а поверхня має приємний золотисто -коричневий колір.
Виготовлений з нержавіючої сталі, підходить для миття посудомийної машини.
Щоб досягти кращих результатів, завжди змастіть форму маслом або вершковим маслом.
Вимийте продукт, перш ніж використовувати його вперше.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
нержавіюча сталь
Ви можете мити в посудомийній машині.
Безпечний для використання в духовці - витримує температуру до 280 ° С.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 2.1 л |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 8 см см |
| Довжина: | 28 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 15 см см |
- Ціна: 386,26 ₴


