


IKEA SANDKÖRSBÄR(506.218.27), Каструль, Зсередини/зовні/бежевий
867 ₴
771,63 ₴
- Під замовлення
- Код: 506.218.27
Відправка з 08 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каміонка - це збалансована сировина, яка може супроводжувати вас у повсякденному житті протягом багатьох років. Він чудово підходить для кожухів, горщиків та інших страв, що використовуються вдома щодня.
Ви можете використовувати в кімнатах та на відкритому повітрі.
Кам’яний посуд, кольорова емаль
Витріть чистою, вологою тканиною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 кг |
| Висота | 20 см см |
| Внутрішній діаметр. | 21 см |
| Діаметр горщика | 19 см |
| Зовнішній діаметр | 22 см |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 771,63 ₴


