


IKEA VÅGSJÖN(206.099.35), ручний рушник, рожевий
262 ₴
233,18 ₴
- Під замовлення
- Код: 206.099.35
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Середня рушник товщини м'яка і добре поглинає вологу (вага 460 г/м²).
Продукт виготовлений з 100% бавовни - натурального та міцного матеріалу, який при кожному промиванні стає більш м'яким.
Доступний у різних кольорах, які можна легко координувати з іншим текстилем та інструментами.
Містить мінімум 20% вторинної бавовни.
Продукт підходить для використання в менших готелях, корчмах та гостьових будинках, оскільки його дизайн та матеріал оптимізовані для частого використання та миття.
Рушник досягне повного поглинання після першого промивання.
Пом'якшення тканини зменшує властивості поглинання води.
Ми граємо в m² (g/м²) вказуємо на поверхневу щільність тканини. Чим більша щільність, тим більше поглинання рушника. Рушник низької щільності висихає швидше.
Продукт доступний у різних розмірах.
Доступний у різних кольорах.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
100% бавовна (хв. 20% перероблена)
Усадка: максимум 6%.
Пом'якшувачі тканини можуть зменшити поглинання рушника.
Миття до 60 ° С у пральній машині звичайна програма.
Не відбілюйте.
Можна висохнути в барабанні сушарку, нормальну температуру (макс. 80 ° C).
Залізо, макс. 150 ° С.
Не мийте хімічно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 100 см |
| Тип тканини | Бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Ваги. | 400 г/м2 |
| Візерунок | Суцільний колір |
| Довжина: | 100 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Бавовняна пома |
| Поверхня | 0.50 м2 |
| Ширина | 50 см см |
| Якість | Террі |
- Ціна: 233,18 ₴


