


IKEA VÅGSJÖN(906.099.32), рушник для ванни, рожевий
607 ₴
540,23 ₴
- Під замовлення
- Код: 906.099.32
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Середня рушник товщини м'яка і добре поглинає вологу (вага 460 г/м²).
Продукт виготовлений з 100% бавовни - натурального та міцного матеріалу, який при кожному промиванні стає більш м'яким.
Доступний у різних кольорах, які можна легко координувати з іншим текстилем та інструментами.
Містить мінімум 20% вторинної бавовни.
Продукт підходить для використання в менших готелях, корчмах та гостьових будинках, оскільки його дизайн та матеріал оптимізовані для частого використання та миття.
Підвищена здатність поглинання після одного промивання.
Пом'якшувач тканини може зменшити поглинання рушника.
Ми граємо в m² (g/м²) вказуємо на поверхневу щільність тканини. Чим більша щільність, тим більше поглинання рушника. Рушник низької щільності висихає швидше.
Доступний у різних кольорах.
Продукт доступний у різних розмірах.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
100% бавовна (хв. 20% перероблена)
Усадка: максимум 6%.
Пом'якшувачі тканини можуть зменшити поглинання рушника.
Миття до 60 ° С у пральній машині звичайна програма.
Не відбілюйте.
Можна висохнути в барабанні сушарку, нормальну температуру (макс. 80 ° C).
Залізо, макс. 150 ° С.
Не мийте хімічно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Ваги. | 400 г/м2 |
| Візерунок | Суцільний колір |
| Довжина: | 150 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Поверхня | 1.50 м2 |
| Ширина | 100 см см |
| Якість | Террі |
- Ціна: 540,23 ₴


