


IKEA HOLMVI(506.046.82), плед, бежевий
521 ₴
463,69 ₴
- Під замовлення
- Код: 506.046.82
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Неймовірно м'який бежевий жовтий плед з бахроми переконається, що ви затишні, незалежно від того, відпочиньте на дивані чи їсте їжу на відкритому повітрі. Зроблено з переробленого поліестеру. Підходить до подушки Sanel.
90% матеріалу, що використовується для виготовлення цього продукту, надходить від суб'єктів текстилю Post -Production. І коли настає час його використовувати, вся сировина може бути використана знову і створити з них щось абсолютно нове.
Класичний покрив з кумедними бахроми з коротких боків.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
100% поліестер (хв. 90% переробляється)
Миття в пральній машині, Макс. 30 ° C, дуже делікатна програма.
Усадка: максимум 4%.
Не відбілюйте.
Не висушіть у барабанній сушарці.
Покращити при температурі макс. 110 ° С.
Не мийте хімічно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 кг |
| Довжина: | 160 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал / Якість | Синтетичний |
| Ширина | 120 см см |
- Ціна: 463,69 ₴


