



IKEA LAPPKATTFOT(405.986.53), плед, яскраво -помаранчевий/рожевий
867 ₴
771,63 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.986.53
Відправка з 08 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Продукт виготовлений з 50% вторинної бавовни.
Плата в сучасному стилі з бахромою з коротких боків.
Містить мінімум 50% вторинної бавовни.
Перероблений бавовна, що використовується в IKEA, витягується з бавовняних відходів, таких як пряжа, тканина, одяг тощо, і отримується відповідно до глобального стандарту для переробленого стандарту (GRS).
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
100% бавовна (хв. 50% перероблена)
Вимийте максимум 40 ° С у пральній машині.
Не відбілюйте.
Не висушіть у барабанній сушарці.
Залізо, макс. 150 ° С.
Не мийте хімічно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Довжина: | 170 см |
| Колір | помаранчевий, рожевий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал / Якість | Бавовна |
| Ширина | 130 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 771,63 ₴


