

IKEA VETEJORDFLY(706.067.22), накладка, рожевий/білий
2 585 ₴
2 300,65 ₴
- Під замовлення
- Код: 706.067.22
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Продукт підходить для використання в менших готелях, корчмах та гостьових будинках, оскільки його дизайн та матеріал оптимізовані для частого використання та миття.
Продукт, що випробуваний на горючість, і відповідає вимогам стандарту EN ISO 12952-1.
Продукт, протестований на поємність відповідно до стандарту CAN/CGSB 4.2 № 27,5 і відповідає швидкості розповсюдження полум'я ≥7,1 сек.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
100 % поліестер (100 % переробляється)
100% поліестер (хв. 80% переробляється)
Усадка: максимум 4%.
Вимийте максимум 40 ° С у пральній машині.
Не відбілюйте.
Не висушіть у барабанній сушарці.
Залізо, макс. 150 ° С.
Не мийте хімічно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.1 кг |
| Візерунок | Інший |
| Довжина: | 250 см |
| Колір | білий, рожевий |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 260 см см |
- Ціна: 2 300,65 ₴


