


IKEA PJÄTTERYD(406.020.18), малюнок, Шведські дюни
1 735 ₴
1 544,15 ₴
- Під замовлення
- Код: 406.020.18
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Прикрасьте своїми улюбленими фотографіями та створіть приємну колекцію мистецтв у мить оці. Мотив надрукований на полотні, яке обмотане навколо глибокої рамки. Завдяки цьому, зображення ефективно відрізняється стіною.
Автор мотива: Ірика Сандстрем.
Зображення надруковано на полотні високої якості, що надає йому глибини.
Полотно з мотивом обертається до країв зображення, що цікаво розкриває його на тлі стіни.
Ви можете дати будинку особистого персонажа, прикрасивши його художніми творами, які виражають ваш стиль.
Стінові кріплення гвинти продаються окремо. IKEA рекомендує використовувати клейовий гачок ALFT. Продається окремо.
Різні типи стін потребують різних типів кріплення; Завжди використовуйте гвинти та гвинти (для купівлі окремо), придатні для стін у вашому домі.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
100% поліестер
Волоконна дошка
Очистіть пиловою мітлою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.1 кг |
| Висота | 56 см см |
| Колір | бежевий, блакитний |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в пакованні | 3 шт |
| Тема / Тема | природа, Картина |
| Тип | встановити, Картини на полотні |
| Ширина | 56 см см |
- Ціна: 1 544,15 ₴


