IKEA BILD(006.019.59), Плакат, футбол
262 ₴
233,18 ₴
- Під замовлення
- Код: 006.019.59
Відправка з 08 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автори мотиву: Саймон Вест та Арчі Стоун.
Ви можете дати будинку особистого персонажа, прикрасивши його художніми творами, які виражають ваш стиль.
Підходить до кадру на 21x30 см без пропуску або 30х40 см кадру з промислою частиною 21x30 см.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
паперовий
Очистіть пиловою мітлою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 30 см см |
| Колір | білий, бежевий, зелений |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в пакованні | 2 шт |
| Тема / Тема | Спосіб життя, Ілюстрація, Грайливий, місто |
| Тип | встановити, безкаркасні |
| Ширина | 21 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 233,18 ₴


