
IKEA BILD(906.019.69), Плакат, Керамічні судна
175 ₴
155,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 906.019.69
Відправка з 08 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автор мотивів Отто Гібба.
Ви можете дати будинку особистого персонажа, прикрасивши його художніми творами, які виражають ваш стиль.
Підходить до рамки 30х40 см без пропуску або 40x50 см з кадром 40x50 см з промислою частиною 30х40 см.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
паперовий
Очистіть пиловою мітлою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 40 см см |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна-виробник | Польща |
| Тема / Тема | Ілюстрація, Грайливий |
| Тип | безкаркасні |
| Ширина | 30 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155,75 ₴


